W imieniu Fundacji Absolwentów UMCS, która realizuje projekt Lubelski Uniwersytet Inspiracji finansowany ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin na 2017 rok, zapraszamy studentów lubelskich uczelni wyższych oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w Programie Młody Ambasador Lublina.

Program skierowany jest do tych, którzy charakteryzują się wyróżniającą postawą i aktywnością na różnych płaszczyznach: nauki, kultury, sportu czy działalności społecznej na rzecz szkoły i Miasta Lublin.

W ramach konkursu zostanie wyłonionych 40 osób, które otrzymają statuetkę i prestiżowy tytuł Młodego Ambasadora Lublina. Sylwetki laureatów wraz z informacją o uczelni z której się wywodzą, zostaną umieszczone we wszystkich środkach przekazu Organizatora, patronów medialnych oraz na łamach dziennika Kurier Lubelski, który jest Partnerem wydarzenia.
Zwieńczeniem konkursu będzie plebiscyt przeprowadzony przez redakcję Kuriera Lubelskiego, w ramach którego spośród 40 kandydatów czytelnicy wybiorą najciekawszą sylwetkę, a zwycięzca otrzyma prestiżowy tytuł Młodego Ambasadora Lublina.
 
Zgłoszenie do konkursu należy przesłać do 29 października br. za pośrednictwem formularza umieszczonego na wortalu edukacyjnym: www.lui.lublin.eu. Aplikację może uzupełnić sam kandydat lub uczelnia/szkoła, ale po wcześniejszym uzyskaniu zgody studenta/ucznia.

Jeśli jesteś studentem lubelskiej uczelni, a także masz wyjątkowe osiągnięcia społeczne, edukacyjne, artystyczne lub sportowe – aplikuj! Zaprezentuj swoje sukcesy i zainspiruj innych. Zostań twarzą Lublina!