Krzysztof Hetman (Poseł do Parlamentu Europejskiego) oraz Mariusz Filipek (Prezes Stowarzyszenia “Aktywna Europa”) serdecznie zapraszają do udziału we Wschodnim Forum Firm Rodzinnych – edycja 2017. Forum odbędzie się 17 listopada 2017 r. w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym.

Jest to już druga edycja Forum, która dzięki zeszłorocznemu sukcesowi cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. Naszym celem jest stworzenie dla przedsiębiorców platformy wymiany doświadczeń oraz zachęcanie właścicieli firm rodzinnych do zdobywania wiedzy i umiejętności, a także stałego poszerzania obszaru działalności. 

Zależy nam na realnym oddziaływaniu na rozwój lokalnych przedsiębiorstw oraz podtrzymywaniu wartości i tradycji, o jakie opierają swą działalność firmy rodzinne. Pragniemy ponadto motywować do tworzenia innowacji oraz korzystania z nowatorskich rozwiązań w zakresie promocji i budowania firmy.

Gośćmi Specjalnymi będą Pan Marek Zuber (ekonomista i analityk rynków finansowych) oraz Pan Wojciech Szeląg (redaktor w Polsat News) zaś prowadzenia podejmie się Pan Ernest Bodziuch (publicysta i dziennikarz). 
Podczas obrad omówione zostaną możliwości rozwoju i promocji biznesu rodzinnego. Ponadto kulminacyjny punkt Forum stanowić będzie podpisanie Deklaracji dla wspierania i rozwoju firm rodzinnych.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w wydarzeniu do dnia 15 listopada 2017 r. drogą mailową lub za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej Forum: rodzinnewschod.pl

Wydarzenie odbędzie się 17 listopada 2017 r. w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym, pod hasłem „Rozwój i współpraca szansą dla firm rodzinnych”.

Pliki do pobrania

WFFR -program

WFFR- zaproszenie