Serdecznie zapraszamy Wszystkich zainteresowanych tematem osób niepełnosprawnych i/oraz biznesem na bezpłatną jednodniową konferencję.

Organizatorzy za cel postawili sobie przekazać informację związane z tematem zakładania swojej firmy w Polsce przez osoby niepełnosprawne.
Zwrócimy uwagę na fakt, iż otrzymywanie renty i innych świadczeń pieniężnych to nie jest jedyna możliwość, jaka zostaje osobom niepełnosprawnym. Także te osoby mogą stawiać sobie adekwatne do swoich możliwości wyzwania (cele) i podjąć próbę zarabiania na swojej pasji.
Gwarantujemy, że uczestnicy konferencji zobaczą, że niepełnosprawność wcale nie musi być barierą, by móc rozwijać swój biznes, lecz atutem. Zapraszamy osoby chętne, aby wygłosić prelekcję. Osobom zainteresowanym zapewniamy publikację artykułu w recenzowanej monografii.
18.05.2017 (czwartek)

PLAN KONFERENCJI:

Godzina: Program konferencji:

9:00 – 10:00 Rejestracja
10:00 – Rozpoczęcie konferencji
10:00 – 12:00 I Sesja
12:00 – 12:30 Przerwa kawowa
12:30 – 14:30 II Sesja
14:30 – 15:30 – Przerwa
15:30 – 16:30
Warsztaty przygotowany przez Talerzyk Możliwości „Zakręcony talerz – rozkręcone możliwości” (liczba miejsc ograniczona, wymagana wcześniejsza rejestracja) Aby zapisać się na warsztaty należy wypełnić formularz zgłoszeniowy lub podać dane na e-mail a.nowogrodzka@wspa.pl: imię i nazwisko, numer komórkowy, symbol niepełnosprawności (jeśli dotyczy) z tytułem: WARSZTATY Zakręcony talerz – rozkręcone możliwości.

Zakręcony talerz – rozkręcone możliwości: Nauka rozkręcania talerza doskonale obrazuje proces wyznaczania i dążenia do wyznaczonego celu. W biznesie wyznaczanie realnych celów i konsekwentne dążenie do ich realizacji to często główne składniki sukcesu.

Rejestracja na konferencję: https://goo.gl/forms/M0rcZSynRD3UULVZ2

W razie pytań zapraszam do kontaktu z organizatorem konferencji: Alicja Nowogrodzka – a.nowogrodzka@wspa.pl