Najnowszy Word, Excel, PowerPoint, OneNote i inne aplikacje Office dostępne bezpłatnie dla Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, dzięki współpracy z firmą Microsoft zapewnia wszystkim studentom, zarówno studiów I i II stopnia oraz studiów podyplomowych , najnowszą wersję pakietu biurowego Office.

 Zainstaluj pakiet Office w 3 krokach:

  1. Przejdź do portalu Office 365
  2. Zaloguj się za pomocą swojego uczelnianego adresu e-mail (np. Adam Kowalski – a.kowalski@wspa.edu.pl, haslo – Wspa(Pesel lub numer albumu – Wspa01010101010).
  3. Kliknij przycisk “Zainstaluj”

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi funkcjonowania pakietu Office 365 pragniemy poinformować, iż każdy student otrzymał uczelniany adres e-mail, generowany na podstawie imienia i nazwiska np. Adam Kowalski – a.kowalski@wspa.edu.pl

Przypominamy również, że tymczasowym hasłem niezbędnym do pierwszego logowania jest – WspaPESEL np. Wspa01010101010 lub WspaALBUM – Wspa01010.

Wykładowcy natomiast mogą zalogować się za pomocą starych adresów e-mail.
Natomiast hasłem niezbędnym do pierwszego logowania jest tylko WspaPESEL.

Po zakończeniu instalacji, zaloguj się do dowolnej aplikacji Office (typu: Word, Outlook czy Skype dla firm), aby aktywować pakiet i uzyskać jego pełną funkcjonalność.

W ramach Office 365 zyskujesz:

  • Najnowsze wersje aplikacji: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Skype dla firm, Publisher oraz Access
  • Możliwość instalacji pakietu Office na 5 komputerach PC lub Mac, 5 tabletach (w tym na iPad), a także na 5 smartfonach
  • 1 TB osobistego miejsca na wirtualnym dysku OneDrive

 

Ciesz się pełnią możliwości jakie daje Ci najnowszy pakiet Office i nie zapomnij podzielić się swoimi wrażeniami z innymi studentami!

W przypadku ewentualnych pytań lub wątpliwości, otwórz załączony dokument PDF, w którym znajdziesz więcej informacji dotyczących m.in:

  • Dlaczego otrzymujesz Office 365 bezpłatnie?
  • Co jeśli masz już zainstalowaną inną wersję oprogramowania?
  • Dlaczego warto zainstalować Office 365 nawet pod koniec studiów?

FAQs Office365

Jeżeli jeszcze komuś nie działa to prosimy pisać na it@wspa.pl lub dzwonić do działu IT pod 814529414