Praca jako programista daje te szanse w większym stopniu niż zawody, w których konieczna jest regularność. O tym, że warto zostać programistą świadczą perspektywy zawodowe, dobre zarobki, a także fakt, że zapotrzebowanie na osoby o takich umiejętnościach stale rośnie.

Oferujemy intensywny, kompleksowy kurs dla osób, które nigdy nie miały styczności
z programowaniem – ale chcą zacząć karierę młodszego programisty. W trakcie kursu poznasz język JAVA.  Zajęcia teoretyczne staramy się ograniczać do niezbędnego minimum, gdyż chcemy abyś zdobywał głównie podczas zajęć praktycznych. Największy nacisk kładziemy na naukę umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów. U nas nauczysz się rozwiązywania problemów technicznych jak również twórczego podejścia do programowania.

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w grupach do 15 osób. Dzięki trybowi wieczorowemu nie musisz rezygnować z innych zajęć – nauki lub pracy. Z kolei w ciągu weekendu możesz robić powtórki, tym samym usystematyzować swoją wiedzę i zwiększyć efektywność nauki.

Program kursu – 40 godz.

– Środowisko Programistyczne Java

– Podstawowe elementy języka Java (między innymi: typy danych, zmienne, operatory, łańcuchy, wejście i wyjście, przepływ sterowania, tablice)

– Obiekty i klasy

– Pola i metody statyczne

– Konstruowanie obiektów

– Komentarze dokumentacyjne

– Dziedziczenie (klasy, nadklasy i podklasy)

– Interfejsy i klasy wewnętrzne

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Minimalna ilość Uczestników 7 osób.

Prowadzący: Arkadiusz Gwarda

Terminy:

  • Październik – listopad 2018
  • Grudzień – styczeń 2019

Odpłatność za kurs : 950 zł. netto + VAT

*cena brutto dla stawki VAT zw w przypadku oświadczenia Zleceniodawcy, że szkolenie jest finansowane w min. 70% z budżetu publicznego i jest usługą kształcenia zawodowego lub przekwalifikowania zawodowego.

Możliwość dofinansowania szkoleń w ramach projektu „Usługi rozwojowe dla MŚP w podregionie lubelskim” . Szczegółowe informacje na temat dofinansowania na studia podyplomowe dla firm i pracowników znajdują się na stronie Lubelskiego Parku Naukowo Technologicznego w Lublinie lub KFS MUP w Lublinie

Aby wziąć udział w szkoleniu:

1. Pobierz formularz i wypełnij. Nie zapomnij – wpisz termin szkolenia

2. Dokonaj opłaty za szkolenie

3. Wyślij formularz zgłoszeniowy wraz z potwierdzeniem opłaty na adres szkolenia@wspa.pl

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie zostanie uruchomione po zebraniu odpowiedniej liczby osób.

Zgłoszenia i informacje:

Dla zapisania się na kurs należy złożyć wypełniony formularz zgłoszeniowy. W razie finansowania uczestnictwa w szkoleniu przez pracodawcę, prosimy o wypełnienie oświadczenia o finansowaniu.

Centrum Kształcenia Podyplomowego i Szkoleń WSPA

ul. Bursaki 12, Lublin

pokój 100

szkolenia@wspa.pl

tel. 81 45-29-444